Linki

pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

images

    img46

       logo kolor pelna nazwa pl

Logo20KDR
  

termy logo

centrum sztuki

LOGO KORONKA

logo-epk

Harmonogram

Sleza logo

baner POIG

Akty prawne

Dziennik ustaw

monitorpolski

dziennik urzędowy

Newsletter

Aktualne wydarzenia i wiadomości na stronach serwisu Oławskiego.

Newsletter


Nowy Partner Oławskiej Karty Dużej Rodziny oraz Oławskiej Karty Seniora

Od 1 września 2016 r. posiadacze Oławskiej Karty Dużej Rodziny oraz Oławskiej Karty Seniora będą mogli skorzystać z oferty nowego Partnera - Daniela Baranowskiego „BARANOWSKI”, Oława, ul. Rynek 13/2u. Partner umożliwia posiadaczom Oławskiej Karty Dużej Rodziny oraz Oławskiej Karty Seniora korzystanie z promocji świadczonych usług w jego placówkach „Jak u Mamy” w Oławie przy ulicy Rynek 13/2u oraz przy placu K. Szymanowskiego 15-17. Oferta zniżek obejmuje 5% rabatu na całą ofertę gastronomiczną, za wyjątkiem napojów alkoholowych ( piwa ).

Udostępnij
FaceBook

Remont wiaduktu i zmiana organizacji ruchu

Informujemy, że w związku z trwającym remontem wiaduktu, w dniach 01.09.2016 – 02.09.2016 w godzinach nocnych nastąpi zmiana tymczasowej organizacji ruchu. W związku z tym będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Za powstałe utrudnienia przepraszamy, liczymy na wyrozumiałość i cierpliwość użytkowników.

Udostępnij
FaceBook

Dyżur przedstawicieli ZUS i Urzędu Skarbowego

Dyżur przedstawicieli ZUS i Urzędu Skarbowego

Informujemy, iż planowany na każdy ostatni piątek miesiąca dyżur pracownika ZUS przypadający w tym miesiącu na 26 sierpnia, zostaje wyjątkowo przesunięty na 2 września 2016 r.
Pracownik Urzędu Skarbowego będzie dyżurował bez zmian, tj. 26 sierpnia. Zainteresowani przedsiębiorcy skorzystają z porad i konsultacji w godzinach od 9.00 do 13.00, w pokoju nr 13 (I piętro, obok sekretariatu), w Urzędzie Miejskim w Oławie. Zapraszamy.

Udostępnij
FaceBook

Karawana Teatralna 2016

Zapraszamy na Karawanę Teatralną 2016!

2-3 września / Plac przy ul. Młyńskiej/ wstęp wolny!

KARAWANA PLAKAT koncowy
2 września
godz. 19:00„Człowiek dla człowieka” Teatr Formy
godz. 20:30 „Gabinet doktora Caligari” reż. Robert Viene (1920) film niemy z muzyką na żywo w wykonaniu The Washing Machine

3 września
godz. 20:30 „Golem Godula” Teatr Mały w Tychach
godz. 21:30 „Oblicza Salvadora Dali” Teatr Formy

Czytaj więcej...

Udostępnij
FaceBook

OGŁOSZENIE

Herb Oławy jpg

 Burmistrz Miasta Oława przedstawia do konsultacji społecznych projekt Programu współpracy Gminy Miasto Oława z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok.
Program dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej, zakładka Ogłoszenia w formie załącznika poniżej oraz w wersji drukowanej w Wydziale Spraw Społecznych i Przedsiębiorczości, pokój 26, II piętro Urzędu Miejskiego, pl. Zamkowy 15.
Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od dnia 25 sierpnia 2016 r. do dnia 16 września 2016 r. poprzez wyrażenie opinii wysyłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Warunkiem udziału organizacji pozarządowej w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji, osób uprawnionych do reprezentowania, danych rejestrowych oraz imienia i nazwiska osoby wypowiadającej się w imieniu organizacji.
Wyniki konsultacji ujęte będą w uzasadnieniu uchwały, będącej przedmiotem konsultacji, oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Burmistrz Miasta Oława
Tomasz Frischmann

Załączniki:
PlikOpisWielkość pliku
Pobierz ten plik (PROGRAM WSPÓŁPRACY 2017.doc)PROGRAM WSPÓŁPRACY 2017.doc 77 kB
Udostępnij
FaceBook

Karta Dużej Rodziny

1OKDR

Karta Seniora

Karta Seniora Przód

Rodzina 500+

rodzina 500

Galeria

Wirtualny spacer

Kamera on-line

Kamera mini

Nagrody i Sukcesy

PucharUM

Informator SMS

Samorządowy informator SMS

Informacja i bezpieczeństwo
Informator SMS

Portal mapowy

Portal mapowy

Cmentarze

CMENTARZE

70 LAT

000 BANERLogo 70 lat